Pretože mnohým ľuďom, potenciálnym klientom zasvieti červená pri slove agentúra, venujeme krátky článok nášho blogu práve definovaniu toho, kto (čo) je to prekladateľská agentúra a prečo si tieto spoločnosti zaslúžia vašu dôveru.

Prekladateľská agentúra, to sú projektoví manažéri, prekladatelia, tlmočníci, editori, korektori, grafici a iní odborníci. Sú to ľudia pripravení pracovať v zmysle požiadaviek klienta.

prekladateľská agentúra úradné a odborné preklady

Spoločnosť zaoberajúca sa prekladmi a tlmočením predstavuje infraštruktúru pre komplexné zabezpečenie prekladateľských a tlmočníckych služieb.  

prekladateľská agentúra úradné a odborné preklady

Služby agentúry odporúčame využívať každému, kto potrebuje preklad či tlmočenie bez ďalších starostí. Prekladateľská agentúra dokáže ako externý dodávateľ vyplniť chýbajúce kapacity na prekladateľov, je flexibilná a je schopná vďaka koordinovanej spolupráci plniť i tie najkratšie termíny. Je schopná a ochotná nastaviť klientovi program na mieru. Nezáleží na frekvencii využívania služieb klientom. Pracovný tím je k dispozícii v momente, keď klient potrebuje služby agentúry. Agentúra nesie zodpovednosť za kvalitu služieb, radí, ponúka efektívne  riešenia, je inovatívna a napreduje.

Váhate, či ste so svojou požiadavkou na správnej adrese? Žiaden strach. Smelo oslovte vami vybranú prekladateľskú spoločnosť a projektoví manažéri vám pomôžu nájsť správny smer. Vysvetlia vám možnosti, ukážu vám názorné príklady, štandardné postupy i výnimky a prevedú vás celým procesom dodania služby. Projektoví manažéri sú tí, ktorí počúvajú vaše požiadavky a zodpovedajú za správne uchopenie vášho zadania.

Prekladateľská agentúra sú ľudia, odborníci, spoľahlivý dodávateľ…

Chcete vedieť viac?